O firmie KJUST

Jesteśmy właścicielem marki KJUST, wiodącego europejskiego producenta dedykowanych systemów toreb, które są doskonale dopasowane do bagażników konkretnych modeli samochodów. Jesteśmy liderem sprzedaży w Polsce, w równie aktywny sposób rozwijamy sieć sprzedaży w krajach Europy Zachodniej. Nasze produkty dostarczamy do każdego europejskiego kraju.

Każdy produkt rodzi się z potrzeby i tak również powstały nasze pierwsze produkty. Bazując na doświadczeniach własnych oraz innych kierowców, stworzyliśmy produkty, których celem jest komfortowe i łatwe pakowanie, skrócenie czasu załadunku do samochodu a przede wszystkim znaleźliśmy sposób na to, jak zapakować o wiele więcej rzeczy, mając na uwadze jak najlepsze dopasowanie toreb do różnych bagażników. Korzystanie z naszych dedykowanych zestawów toreb rozwiązuje ww. problemy, towarzyszące prawie każdej rodzinie.

Wierzymy, że wygląd i funkcjonalność muszą zawsze iść w parze, dlatego też nasi projektanci dokładają wszelkich starań, aby torby były w maksymalnym stopniu użyteczne, a jednocześnie eleganckie. Naszym celem jest zbudowanie marki KJUST specjalizującej się w systemach dedykowanych toreb samochodowych - nowoczesnych i designerskich akcesoriów motoryzacyjnych

Dedykowane torby samochodowe z gwarancją jakości

Nasze torby są wykonane z najwyższej jakości materiałów – poliestru 1680D ze specjalną powłoką poliuretanową. To bardzo wytrzymały materiał, odporny na duże amplitudy temperatur (od -50 do +80 C°) oraz na wilgoć. Mając na uwadze powyższe, na linię Kjust Premium udzielamy 3 lat gwarancji.